Enjoy Your Life

Nebojte sa zmeny. Každá cesta začína prvým krokom. Keď to vyjde, budete šťastnejší, keď to nevyjde, múdrejší.

psycholog
Investujte do rozvoja

Ak pociťujete potrebu zmien v osobnom, vzťahovom alebo kariérnom živote, ste na správnom mieste. Psychologické projekty a rozvojové programy pre individuálnych záujemcov, kolektívy aj organizácie realizujeme úspešne od roku 2015.
viac info
Informácie - Objednávky

  Psychologicka-psychologicka-poradna-psycholog-bratislava
  pripravujeme a realizujeme

  dlhodobé odborné vzdelávanie

  párová a manželská terapia

  psychoterapeutické výcviky

  rozvojová práca s rodinami

  diagnostika dospelí a deti

  individuálne poradenstvo

  Psychologicke-psycholog-psychologicka-psychoterapia-Bratislava

  Hľadáte ideálne riešenie v oblasti osobného, vzťahového alebo kariérneho rozvoja ? Potrebujete absolvovať poradenstvo či rozvojové vzdelávania ? Máte  otázky, podnety alebo návrhy k ponúkaným programom a projektom ?

  Ak hľadáte odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote ste na správnej adrese. Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom psychologickom programe, efektívnom poradenstve, koučingu, rozvojovom kurze či odbornom školení pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov, neváhajte a kontaktujte nás.

  Našimi rozvojovými projektami, odbornými školeniami, poradenstvom či mentoringom sa snažíme INŠPIROVAŤ K JEDINEČNOSTI. V každom človeku hľadáme to najlepšie. Nie je dôležité len ČO, ale aj AKO. Ľudia a klienti našich programov dostanú k témam jasný koncept, efektívnu stratégiu ale aj taktiky ako v živote postupovať a následne do tohto vkladajú kus svojej osobnosti.

  Realizujeme ešte v tomto roku

  Chcete viac rozvinúť svoje osobnostné a sociálne zručnosti ? Radi by ste boli vo svojom súkromnom živote viac spokojnejší a šťastnejší ? Máte ciele byť v pracovnej a kariérnej sfére ešte úspešnejší a sebavedomejší ? Alebo chcete nabrať viac odborných zručností či vedomostí v práci ? Nech je Váš zámer akýkoľvek, investícia do seba samého je tou najlepšiou. V prípade podnetov, otázok či záujmu nás kontaktujte osobne, telefonicky či emailom. Informujte sa osobne na voľný termín prvého nezáväzného stretnutia. Naši odborní poradcovia sú Vám k dispozícii.
  Psychologicke-programy-psychologicke-projekty-psycholog
  kontaktuje nás písomne

   Stretnite nás osobne

   Poradenská psychologička, koučka a párová terapeutka. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti osobnostného rozvoja dospelých aj detí. Aktívne pôsobí v terapeutickej práci

   Read More

   Psychologické odborné poradenstvo a psychoterapia. Viac ako dvadsať rokov poradenskej a rozvojovej praxe pre individuálnych klientov, páry aj skupiny. Osobnostný, vzťahový

   Read More

   psychológ | psychoterapeut | coach

   Vysokoškolské odborné štúdium absolvovala na univerzite v Prahe a Viedni. Získala doktorát pre poradenskú a terapeutickú prácu v oblasti osobnostného duševného rozvoja

   Read More

   lektorka | mediátor | supervízorka

   Have a question?

   [contact-form-7 404 "Nenájdené"]