vztahové poradenstvo

V rámci nášho projektu „duševné zdravie“ pomáhame už viac ako 3 roky sociálne vyčleneným a sociálne slabším ľuďom. Za ten čas sme sa osobne, telefonicky, na chatoch alebo mailoch stretli s mnohými životnými príbehmi. Mnohé z nich nás nenechali ľahostajné a mnohým sme aj nezištne pomohli – či už v rámci psychologického poradenstva, sociálneho poradenstva, terapeutickej podpory, diagnostiky či vzdelávaniu. Šírime myšlienku, že POMOC EXISTUJE ak sa chce a na tomto aj intenzívne pracujeme.

V minulých rokoch sme boli v kontakte s viac ako 70 ľuďmi, ktorí nás kontaktovali v rozličných životných problémoch či situáciách. Týmto ľuďom sme sa pokúsili pomôcť, podporiť ich – či už individuálnym spôsobom alebo v rámci komunitnej či skupinovej práce. Veríme, že sme tak svojim pričinením pomohli – nielen dospelým, ale aj deťom, rodinám a seniorom.

Chceli by sme v tomto programe aktívnejšie pokračovať. Pomôžeme im, ale v tejto chvíli na to potrebujeme aj Vašu pomoc. Vďaka Vašej podpore budeme môcť ponúkať dospelým, deťom, mladým ľuďom či seniorom – bezplatnú a kvalitnú odbornú pomoc pri riešení duševného zdravia. ĎAKUJEME, že Vám to tiež nie je jedno – ďakujeme za Vašu podporu a prípadnú pomoc. V prípade ochoty nás prosím kontaktujte – radi sa s Vami spojíme pri šírení myšlienky zdravého duševného zdravia.

Psychologicka-pomoc-dusevne-zdravie

Have a question?

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]